Dokumenti

Javna nabava

PLAN NABAVE 2021
REBALANS PLANA NABAVE 2020
Plan nabave za 2020 godinu
Obavijest o nadmetanju javna nabava namještaj
Plan nabave 2019
Plan nabave 2018
Plan nabave 2017

Opći akti

Izmjene i dopune pravilnika o radu
Pravilnik o radu
Odluka o imenovanju povjerljive osobe
Odluka o imenovanju zamjenice ravnateljice.pdf
Imenovanje povjerenika za otpad.pdf
Ustrojstvo, najnovije 2018.
Potpisana-zadnja-stranica-pravilnik
Statut-2018.-novi
Propisi-2

Financijski planovi i izvještaji

FINANCIJSKO IZVJEŠĆE 2020 1.2.2020
PLAN I PROJEKCIJE PRORAČUNA 2021. 2022. 2023
REBALANS FINANCIJSKOG PLANA 2020
Finanacijsko izvješće 2019
Rebalans II 2018.
Prijedlog plana proračuna 2019
Financijski plan 2018
Rebalans financijskog plana 2017 godina

Pravo na pristup informacijama
Izvješće o provedbi Zakona o pravu na pristup informacijama za 2018. 
ZAHTJEV ZA PRISTUP INFORMACIJAMA

Upravno vijeće

Poziv za UV 18.12.2020.
Poziv za UV 06.11.2020.
Poziv za UV 12.10.2020.
Poziv za UV 01.10.2020.
Poziv za UV 14.09.2020.
Poziv za UV 24.08.2020.
Poziv na UV 27.07.2020.
Izbori UV 2018. (1)

Zaštita osobnih podataka

Službenik za zaštitu osobnih podataka.pdf
Pravilnik o zaštiti, nadzoru nad prikupljanjem, obradi i korištenju osobnih podataka

Pedagoška dokumentacija

KURIKUL_DV_BZ_2020_2021
20-21 potpisi kurikul
GPP_BZ_20_21
potpisi GPP20-21
GI_DV_BZ_2019_2020 (2)
potpisi GI
GPP- DV-BZ 2019-2020
Anketa EU fond.pdf
Godišnje izviješće 2018-2019
Godišnji plan 2018 – 2019
Kurikulum ZVONCE Makarska 2018-2019
Godišnje izvješće 2017-2018.
Godišnji plan 2017 – 2018
Godišnji plan 2016 – 2017
Godišnje izvješće 2015 – 2016

Upisi
Pravilnik o upisu i mjerilima upisa u vrtić
ZAHTJEV_ZA_ISPIS

Skip to toolbar